Panel používateľa

Nintendo Wii + Wii Sports

Nintendo Wii + Wii Sports

Urobte si z ktorejkoľvek izby v domácnosti centrum zábavy s hernou konzolou Nintendo Wii. Vďaka kompaktným rozmerom a elegantnému bielemu prevedeniu sa stane skvelým dizajnovým doplnkom, nech už ju umiestnite kamkoľvek. Nepreberné množstvo najrôznejších doplnkov od jednoduchého ovládača až po pištole alebo volanty ešte viac umocňuje herný zážitok a celá rodina s nimi prežije neopakovateľné herné momenty. Už dnes existuje na trhu viac než 1300 zábavných hier pre všetky vekové kategórie a každý člen rodiny si tak príde na svoje. Ako to celé funguje? Hranie s pohybovými ovládačmi Wii je zábavné, intuitívne a navyše nesedíte len pasívne pri televízii, ale pretiahnete celé telo. Nintendo je leadrom v oblasti pohybového ovládania a je to naozaj poznať. Všetky hry vás doslova vtiahnu do svojho deja, či už sa bude jednať o športové stretnutia v tenisovom zápase, prebojúvaní sa hordami nepriateľov s mečom v ruke alebo pretekanie s vašimi obľúbenými športiakmi. Revolučný ovládač Wii Remote Plus obsahuje všetky dôležité tlačidlá pre jedinečný pôžitok z hier a vďaka praktickému pútku na ruku sa nemusíte obávať nehôd pri pohyboch s ním. Ovládač reaguje na pohyby aj otáčanie a môžete tak s ním mávať, švihať, bodať alebo točiť. S ovládačom Wii Remote Plus skrátka budú herné zážitky ešte aktívnejšie a pôsobivejšie, než ste si kedy dokázali predstaviť.

258 € s DPH

Import kód: 4115110

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Nintendo

ametre a špecifikácie

Unikátny ovládač so zabudovaným reproduktorom
3D ovládanie – smerové senzory zaznamenávajú pohyb hore, dole, vľavo, vpravo, dopredu a dozadu, vnímaná je aj rýchlosť a dĺžka pohybu a to všetko je transformované do hry
Tlačidlá – ovládacie tlačidlá sú umiestnené na zadnej časti ovládača aj vpredu a nechýba ani smerový kríž (D-Pad)
Univerzálnosť – vďaka rozširujúcemu slotu priamo v ovládači je možné používať rozličné druhy príslušenstva. Analógová páčka a dvojica tlačidiel sú prispôsobené pre ovládanie ľavou rukou.
Bezdrôtové pripojenie – absolútne bez káblov, dosah až 5 metrov od obrazovky vďaka priloženému Wii sensor bar
Zabudovaný vibračný mechanizmus a malý reproduktor sú štandardnou výbavou každého ovládača.
Design – Nová konzola je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a pri zachovaní pôsobivého elegantného vzhľadu nie sú jej rozmery väčšie ako tri bežné obaly na DVD. Existuje v niekoľkých rôznych farebných prevedeniach s vkusným strieborným podstavcom a možnosťou uloženia do vodorovnej i zvislej polohy.
Spätná kompatibilita – Na novej konzole je možné hrať všetky tituly určené pre Nintendo GameCube.
Prístup do archívu – S Wii získa hráč neobmedzený prístup do bohatého dvadsaťročného archívu titulov pre Nintendo® 64, Super Nintendo Entertainment System® (SNES) i Nintendo Entertainment System® (NES).
Ľahké rozširovanie – Vďaka slotu pre SD (Secure Digital) karty môžu hráči jednoducho zvýšiť kapacitu vnútornej flash pamäte.
Dva rôzne formáty diskov, jeden slot – Nový unikátny mechanizmus si poradí ako s novými optickými diskami o priemere 12 cm, tak aj s médiami určenými pre Nintendo GameCube. Po dovybavení rozmerovo nenáročným príslušenstvom budú môcť majitelia Nintenda Wii tiež prehrávať filmové DVD a ďalšie dáta uložené na tomto médiu.
Bezdrôtová sloboda – Počet „štartovacích" titulov s podporou Wi-Fi, ktoré budú k dispozícii súčasne s konzolou, je veľký. A vďaka službe Nintendo® Wi-Fi Connection sa budú môcť hráči po celom svete ponoriť do on-line hrania.
Slobodomyseľný prístup – Propozície novej konzoly počítajú nielen s hernými titulmi tej najvyššej kvality od renomovaných herných vydavateľov, ale otvárajú vrátka aj nezávislým vývojárom hier, ktorých kreativita je oveľa väčšia ako rozpočet.

Technické parametre:
- Veľkosť – 157mm x 215,4 mm x 44mm
- Grafický čip – „Hollywood" od kanadskej spoločnosti ATI CPU
- PowerPC CPU („Broadway") od IBM
- Komunikácia – Bezdrôtovo pomocou IEEE802.11 alebo USB 2.0 adaptéra
- Ovládanie – Bezdrôtový ovládač so zabudovaným reproduktorom a snímačom pohybu
- Pamäť – vnútorná pamäť typu „flash" s kapacitou 512 MB
- Formát média – Wii disk s priemerom 12 cm, disky pre Nintendo GameCube
- Ostatné vlastnosti
- Štyri porty pre klasické Nintendo GameCube
- Dva sloty pre Nintendo GameCube Memory Cards
- AV multi-output port pre komponenty alebo S-video
- WiFi adaptér

Obsah balenia:
- Herná konzola Wii
- Bezdrôtový diaľkový ovládač Wii s upínacím pásikom
- Nunchaku ovládač
- Wii napájací adaptér
- Wii stereo AV kábel
- Wii podstavec
- Wii stand plate
- Wii sensor bar
- Batérie AA
- Hra Wii Sports

Súčasťou balíčka je aj hra Wii Sports – pätica arkádovo ladených športových disciplín (tenis, golf, bowling, baseball, box). Vďaka bezdrôtovému Wii Remote ovládaču nie je nutné študovanie obsiahleho manuálu – stačí iba uchopiť ovládač, zaujať pozíciu pred obrazovkou a vydať sa zbierať medaily na niektoré športové arény. Samozrejme tak nemusí robiť hráč sám – spoločnosť mu môžu obstarať až traja ďalší spolu/proti hráči.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info