Whirlpool TDLR 65220

Whirlpool TDLR 65220

Energetická trieda A +++ -20% Kapacita prania: 6,5 kg Nastavenie otáčok: 0 - 1200 ot/min Rozmery (vxšxh): 900x400x600 mm

369 € s DPH

Import kód: 4631219

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Whirlpool

ES Informačný list

Vrchom plnená práčka Whirlpool TDLR 65220 so supertichým inventorovým motorom, s energetickou efektívnosťou A+++-20% a s displejom pre zobrazenie funkcií, teploty a času. Nenáročná práčka s priestranným nerezovým bubnom s objemom 42 l dokáže naraz vyprať až 6,5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje až 1200 otáčok za minútu. Navyše vás práčka pri praní vôbec neruší, keďže jej hlučnosť nepresahuje 54 dB. Nastaviť si rovnako môžete i teplotu, pri ktorej chcete prať. Ukazovatele zanesenia filtra, pripojenia vody, privolania servisu, alebo systém, ktorý vyrovnáva nestabilitu, zaručujú dlhú životnosť práčky a predchádzajú jej rýchlemu opotrebovaniu.

Výkonná práčka ponúka 14 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu, či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Na mierne znečistené prádlo je určené rýchle a praktické 30 °C/30 min. pranie. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Práčka disponuje aj voľbou odložený štart. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

Práčka je vybavená inventorovým motorom, ktorý je zárukou tichej prevádzky spotrebiča. Motor je spoľahlivý a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vďaka bezkontaktnej inventorovej technológii sú znížené vibrácie a taktiež sa znižuje opotrebovanie.

SoftOpening zabezpečí mäkkší pohyb otvárania dverí práčky. Naplňte a vyberte bielizeň jednoduchšie. Táto funkcia umožňuje otvárať bubon jedným dotykom, čo zaručene oceníte v prípade, že máte plné ruky bielizne.

Technológia rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon, pričom ušetrí až 50 % energie, vody a času.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info