Panel používateľa

Gustus Gulliver 1128 90010

Gustus Gulliver 1128 90010

Pomocník do každej kuchyneNebaví vás mať kuchyňu zaplnenú mnohými spotrebičmi, keď každý zvláda len jednu funkciu a vo výsledku polovicu z nich nepoužívate, alebo zabudnete, že ich máte?Veľmi výkonný robot GUSTUS GULIVER ETA112890010s motorom s príkonom 1200 W so stabilizátorom udržania nastavených otáčok aj pri veľkom zaťažení sa hodí do každej kuchyne. Jeden kuchynský robot s mnohými funkciami.Nápomocný vám bude hlavne pri šľahaní, miesení, hnetení, mixovaní, mletia mäsa, plnení údenín, výrobe mäsových trubičiek Kebbe aj pretláčaní strojových cukroviniek.

269 € s DPH

Import kód: 4565712

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ETA

Bohaté príslušenstvo
Kuchynský robot GUSTUS GULIVER disponuje mnohými súčiastkami, ktoré vám uľahčia či už pečenie, alebo každodenné varenie pokrmov .

Pri kúpi nášho kuchynského robota obdržíte veľkokapacitnú nerezovú misu s držadlami o objeme 6 l vrátane priehľadného krytu s otvorom pre ľahšie plnenie surovín za chodu. Ďalej získate hnetací hák a sadu metiel na (šľahanie, mieseniea flexi metlu na výrobu krémov a ľahkých ciest). Medzi ďalšie príslušenstvo, ktoré je súčasťou balenia patrí mlynček na mäso o priemere 54 mm (3 veľkosti mlecích doštičiek pre stredné, hrubé a veľmi hrubé mletie), nástavec na výrobu údenín, nástavec na výrobu Kebbe, formovač na cukrovinky, dostatočne veľkú násypku, praktický miagač a uvoľňovací kľúč, sklenený mixér 1,5 l a kľúč pre jednoduché nastavenie optimálnej výšky nástavcov v mise.

Potrpíme si na kvalitu
Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke. Planetárny systém miešania sa postará o kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby. Robot GUSTUS GULIVER tiež disponuje funkciou PULSE pre maximálne otáčky pri prevádzke. Určite oceníte aj plynulú reguláciu otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín. Metla na šľahanie s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy.

Zároveň pre dokonalé premiesenie cesta alebo iných surovín máte možnosť nastavenia optimálnej výšky nástavcov odo dna misy čo určite oceníte pri spracovaní menšieho množstva surovín v mise.

Potešujúce doplnky
U kuchynského robota GUSTUS GULIVER určite oceníte svetelnú signalizáciu indikujúcu pripojenie robota k elektrickej sieti, protišmykové nožičky, bezpečnostnú tepelnú poistku aktivujúcu sa pri preťažení stroja a tiež bezpečnostný systém výkyvného ramena (umožňujúci jednoduchú výmenu pracovných nástavcov, manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe a obsahujúcu poistku proti nechcenému spusteniu stroja v odklopenej polohe)

K robotu možno dokúpiť veľmi bohaté príslušenstvo – je len na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Medzi dokúpiteľným príslušenstvom nájdete špeciálny hák na bezlepkové cesta, obilniny, strukoviny a ryžu, citrusovač, nástavec na výrobu zmrzliny, ľadových krémov a mrazených jogurtov, nástavec na strúhanie, lis na bobuľoviny, ovocie a zeleninu, formovač na cestoviny a mnoho ďalších. Jednotlivé časti nekovových dielov možno umyť v umývačke na riad.

Technické parametre:
Objem hlavnej nádoby 6 l
Ovládanie mechanické-gombíkové
Počet rýchlostí 8
Plynulá regulácia rýchlosti Áno
Pulzný spínač Áno
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota hnetenie
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mixér
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota šľahanie
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota tvorítko na cukroví
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota plnenie údenín
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota miešanie
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mäsomlynček
Planetárny systém miešania Áno
Príkon robota 1200 W
Materiál nádoby nerez

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info