Panel používateľa

Ariete ART 2971

Ariete ART 2971

domáci prístroj na výrobu cukrovej vaty • retro dizajn • spracováva klasický kryštálový cukor aj rôzne cukríky • maximálny príkon 450 W • veľmi kompaktné rozmery • bohaté príslušenstvo

59,99 € s DPH

Import kód: 4563333

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ariete

Zábavný prístroj na výrobu cukrovej vaty ako z hodov. Okrem prípravy vaty už na prvý pohľad zaujme svojím veľmi podareným retro dizajnom – prístroj tak vyzerá ako by sa vrátil z 50. rokov. Vatu zvláda pripravovať ako z klasického krištáľového cukru, tak aj z rôznych cukríkov – vďaka tomu môže byť vata tiež pekne farebná. Výroba vaty je navyše veľmi zábavná a radosť z nej budú mať predovšetkým deti – ideálne poslúži tiež na detských oslavách.

Prístroj je navyše veľmi skladný a rozoberateľný – ľahko sa čistí a zaberie skutočne málo miesta. Súčasťou základného balenia je popri samotnom stroji tiež nevyhnutné príslušenstvo na prípravu a konzumáciu vaty.

Vata ako z hodov
Máte vy alebo vaše dieťa veľmi radi cukrovú vatu z hodov? V tom prípade vám určite nestačí iba raz za rok. Máme pre vás riešenie v podobe prístroja Ariette 2971, ktorý perfektne využijete aj napríklad pri príprave detských osláv. Prístroj ponúka dostatočne výkonný motor s maximálnym výkonom 450 W! S prehľadom si tak poradí s prípravou chutnej vaty – k tomu stačí krištáľový cukor či iba dva cukríky (nesmie obsahovať žiadnu tekutú náplň). Vata je navyše skutočne vynikajúca.

Príslušenstvo na prípravu
Súčasťou základného balenia nie je len samotný prístroj na prípravu vaty, ale tiež dva plastové kužele na naberanie vaty a špeciálna odmerka na odmeranie správneho množstva cukru – nestane sa tak, že by bola vata príliš sladká či naopak. Celý prístroj je navyše konštruovaný tak, aby bol čo najjednoduchšie rozoberateľný a predovšetkým čistiteľný.

Doplňujúce informácie
prístroj na prípravu cukrovej vaty ako z hodov
maximálny príkon 450 W
retro dizajn
zvláda spracovať kryštálový cukor aj tvrdé cukríky (nie žuvačky)
ľahká príprava
bohaté príslušenstvo
rozmery: 279 × 279 × 305 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Ariete ART 2962

  Import kód: 4563335

  Dostupnosť: Skladom

  49,99 € s DPH

 • Ariete ART 2954

  Import kód: 4563336

  Dostupnosť: Skladom

  39,99 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info