Panel používateľa

ETA 0603.90000 Bára

ETA 0603.90000 Bára

Rýchlovarná kanvica 2200 W, objem 1.7 l, obojstranný vodoznak, vyberateľný a umývateľný filter, výklopné viečko ovládané tlačidlom v držadle, bielo-modrá

18,90 € s DPH

Import kód: 4535804

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ETA

Popis: 

Českého výrobcu ETA s viac ako 70-ročnou tradíciou netreba dlho predstavovať. S rýchlovarnou kanvicou Bára s objemom 1,7 l a vysokým príkonom 2 200 W budete mať vodu vždy rýchlo uvarenú. Praktickosť zabezpečuje predovšetkým vyberateľný a umývateľný filter vo výlevke, obojstranný ukazovateľ stavu vody odstupňovaný po pol litroch a nechýba ani vyznačenie maximálnej hladiny vody.

Univerzálny dizajn
Krémovo modré sfarbenie sa hodí do väčšiny domácnosti. V držadle kanvice je umiestnené tlačidlo na otváranie výklopného viečka. Na spodnej strane základne je priestor pre navinutie kábla, ktorý vám nebude prekážať pri pohľade na váš interiér.

Je bezpečná
Spoľahnúť sa môžete na funkciu automatického vypnutia pri dosiahnutí bodu varu. Takisto oceníte bezpečnostnú poistku pred prehriatím a chodom naprázdno. Svetelná signalizácia vás upozorní na to, že je kanvica zapnutá. Vykurovacie teleso je skryté pod dnom, čo okrem vyššej bezpečnosti podstatne zjednodušuje aj údržbu celého vnútrajšku.

Kľúčové vlastnosti
Rýchle dosiahnutie varu vďaka príkonu 2 200 W
Objem kanvice 1,7 l
Prítomnosť bezpečnostných prvkov
Jednoduchý, pritom veľmi elegantný dizajn
Jednoduchá údržba
Priestor pre navinutie prívodného kábla

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info