Panel používateľa

Sodastream Jet White

Sodastream Jet White

, bombička s CO2, fľaša

59,90 € s DPH

Import kód: 4562371

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Sodastream

Popis

SodaStream Jet
Šetrite životné prostredie aj svoj chrbát a prestaňte sa z obchodu ťahať s objemnými plastovými fľašami. Teraz si môžete sami a bez námahy vyrobiť sódu doma, nasýtenú presne tak, ako máte radi. Že vám neochutená sóda nechutí? Nie je nič jednoduchšie ako si zo širokej škály príchutí vybrať sirup a sódu si ochutiť. Obsluha Sodastreamu je jednoduchá a bez problémov ju zvládnu aj deti, čo prispieva k dodržiavaniu ich pitného režimu. Výroba pitia sa navyše pre nich stane zábavou. Výrobník sódy SodaStream sa stane atraktívnym doplnkom vášho interiéru, vyberte si dizajn a farbu, ktorá bude dokonale ladiť k ostatným doplnkom a spotrebičom.

Prečo je tak skvelý?

- Ľahká výroba sýtených nápojov
- Obsluhu zvládnu aj deti
- Mnoho dizajnov a farieb
- Skvelý doplnok interiéru
- Šetrí životné prostredie
- Voľba miery nasýtenia nápoja
- Zábavná výroba vedie deti k dodržiavaniu pitného režimu

SodaStream je životný štýl!

Nie je vám ľahostajná budúcnosť našej planéty? Prispejte k jej nižšiemu zaťaženiu odpadkami. Vďaka Sodastreamu pripravíte osviežujúci sýtený nápoj jednoduchým stlačením tlačidla za 30 sekúnd. Bez plastových fliaš a plechoviek na jedno použitie. Výroba sódy v domácom prostredí zanechá až 100 × menší vplyv na životné prostredie. SodaStream navyše funguje čisto na mechanickom princípe, takže nepotrebujete žiadnu batériu a nespotrebujete žiadnu energiu. Výroba nápoja je plne vo vašej réžii, množstvo bubliniek, príchuť, všetko presne tak, ako to máte radi.

A všetko ide jednoducho! Naplníte pribalenú fľašu studenou vodou z kohútika, jednoduchým stlačením tlačidla nasýtite vodu CO 2. Potom už je len na vás, či primiešate sirup.
Limitovaná edícia JET PASTEL je celoplastový výrobník, ktorý vyniká svojim jednoduchým a elegantným dizajnom. 

Obsah balenia:
1 × výrobník sódy
1 × bombička CO 2
1 × špeciálna plastová tlaku odolná fľaša

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info