Panel používateľa

BRAUN 5160 Lady Style

BRAUN 5160 Lady Style

Depilátor modrý, 4 nadstavce, batériová prevádzka 2xAA, umývateľný, nadstavec pre peeling, suché a mokré holenie

39,90 € s DPH

Import kód: 4582530

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BRAUN

Popis 

Model holiaceho strojčeka a zastrihávača, určený špeciálne pre ženské kontúry, so štyrmi rôznymi nadstavcami, pre dokonalé výsledky od hlavy k päte.
Plávajúca planžeta a systém zastrihávania dlhých chĺpkov sa dokonale prispôsobí kontúram tela a pohybom holiacej hlavy, je vždy v optimálnom kontakte s pokožkou.

Integrovaný systém SoftStrip napína pokožku a zaistí vám dobré výsledky. Zaoblenú holiacu hlavu uvítate pre pohodlné a dôkladné oholenie podpazušia. Uhladzovací nadstavec zlepšuje vzhľad pokožky, pretože odstraňuje z jej povrchu suché bunky. Nadstavec OptiTrim zaručí presné a jemné tvarovanie línie bikín vďaka dvom nadstavcom (4 mm, 8 mm).

Žiarivú pokožku dosiahnete vďaka tomu, že systém Silk&Soft zachytáva aj problémové chĺpky, vstavaný pásik SoftStrip napína pokožku pre hladké oholenie a výkyvná holiaca planžeta aj zastrihávač dlhých chĺpkov perfektne priliehajú k pokožke.
Strojček je napájaný z dvoch 1,5 V batérií. Tieto batérie poskytnú kapacitu až 90 minút holenia. Holiacu hlavu môžete čistiť pod tečúcou hlavou.

Holiaci strojček je vyrobený tak, aby spĺňal najvyššie nároky na kvalitu, funkčnosť a dizajn. Braun Silk& Soft je navrhnutý tak, aby zabezpečoval perfektné a komfortné oholenie ako nôh, tak podpazušia a línie bikín.

Vlastnosti:
Plávajúca planžeta a systém zastrihávania dlchých chĺpkov
Integrovaný systém SoftStrip
Zaoblená holiaca hlava pre podpazušie
Uhladzovací nadstavec
Nadstavec OptiShave pre nohy
Nadstavce OptiTrim pre líniu bikín
Umývateľný

Technické údaje:
Batéria 2x AA
Batérie sú súčasťou balenia

Farba:
Modrá

Rozmery balenia:
227 x 65 x 179 mm

Hmotnosť výrobku:
0,30 kg

Hmotnosť balenia:
0,45 kg

Príslušenstvo:
Čistiaca kefka

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info