Panel používateľa

Tetris Party Deluxe

Tetris Party Deluxe

Pred viac ako štvrť storočím odštartovala táto logická hra hernú horúčku, akú svet doposiaľ nevidel. Hra žiari dvadsiatimi hernými variantmi, multiplayerovou akciou a online súbojmi, ktoré nadchnú nielen zarytých fanúšikov Tetrisu, ale i úplných nováčikov, ktorí túto legendu doposiaľ nepoznali.

29,90 € s DPH

Import kód: 4123310

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Nintendo

Popis

Nové herné módy
Vedľa tradičných variantov Tetrisu, ponúka nespočetne nových možností. Hráči môžu vytvárať vlastné úrovne alebo vyskúšať nový režim Tetrimino. V ňom budete musieť previesť náročnými úrovňami objekt, ktorý je zostavený zo štyroch tetrisových obdĺžnikov - naplniť predpísané siluety, malými bombami odstrániť z cesty prekážky, spôsobiť šialené reťazové reakcie a v neposlednej rade, viesť proti svojim priateľom napínavé multiplayerové súboje. Navyše môžu vôbec po prvý krát fanúšikovia Tetrisu sledovať vývoj svojich schopností, sledovať štatistiky a postupne získať 130 ocenení.

Ovládanie a multiplayer
Kto bude Tetris Party Deluxe hrať na Wii, bude v hre vystupovať so svojou virtuálnou karikatúrou Mii a môže použiť ako Wii Remote, tak Classic Controller. V niektorých variantoch môžete navigovať tetrisové kocky i nakláňaním celého tela na podložke Balance Board (dodáva sa s Wii Fit Plus) alebo ich riadiť maketou volantu Wii Wheel (dodáva sa s Mario Kart Wii) a pri online súbojoch môžete vďaka mikrofónu Wii Speak (dodáva sa samostatne) chatovať so svojimi spoluhráčmi. Nastúpiť proti sebe môže až štvorica hráčov a pri hraní online cez bezplatnú službu Nintendo Wi-Fi Connection môže súperiť dokonca šestica hráčov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info