Panel používateľa

Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games

Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games

Na značky a pripravte sa na najväčšiu športovú udalosť sveta, nakoľko Mario & Sonic mieria na letné olympijské hry 2012 v Londýne. Určená exluzívne na konzolu Wii a 3DS, Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games je úplne nová oslava olympijského ducha v rámci kultového prostredia Londýna a prináša ešte viac zábavy a vzrušenia s priateľmi a rodinami kdekoľvek.

49,90 € s DPH

Import kód: 4170002

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Nintendo

Popis

ovnako ako v predchádzajúcich dieloch série Mario & Sonic Olympic, verzia London 2012 ponúka herné postavy z oboch Nintendo a Sonic herných svetov, usporiadané do Team Mario a Team Sonic umožňujúc Vám súperiť proti sebe v multiplayerovej akcii v reálnych športových podujatiach. Športy v hre obsahujú tie videné v predchádzajúcej hre Mario & Sonic at the Olympic Games, ako je šprint na 100 m, plávanie, stolný tenis, gymnastika a ďalšie, spolu so štyrmi novými športmi: jazda na koni, kanoistika, futbal a bedminton. Tiež môžete hrať v multiplayer športových podujatiach "Dream Game", ktorými sú vybrané štandardné športy, v ktorých len Vaša fantázii a schopnosti s ovládačom Wii Remote určia ako ďaleko, rýchlo a ako vysoko dokáže Vaša postava ísť.

Špeciálny London Party Mode odohrávajúci sa v uliciach Londýna obsiahnutý v hre Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games umožňuje až 4 hráčom zúčastniť sa party hry, čím pridáva ďalšiu vrstvu zábavnosti do hry. Súťažte v podujatiach a výzvach roztrúsených v celej hre aby ste získali prístup k in-game samolepkám, ktoré potom použijete na vyplnenie nálepkového albumu. Prvý súťažiaci, ktorý vyplní všetky miesta vo svojom albume bude korunovaný víťazom.

Úplne nové športy, vrátane futbalu, parkúrového jazdenia, kanoistiky a badmintonu debutujú po boku favoritov z minulého dielu, akými sú šprint na 100 m, plávanie, stolný tenis a ďalšie.

Nový zoznam obľúbených "Dream Game" umožňuje väčší výber v hre, ako kedykoľvek predtým.

Preneste zábavu z letných olympijských hier 2012 do ulíc Londýna a mesto sa stane dokonalým ihriskom.

Zúčastnite sa veľkého množstva mini-hier okolo mnohých slávnych pamiatok so všetkými svojimi obľúbenými postavičkami v režime London Party.

Užite si hru pre 2, alebo 4 hráčov vo väčšine športov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info