Panel používateľa

ELCOM EURO-150 TE FLEXY MODEL F

ELCOM EURO-150 TE FLEXY MODEL F

Novým členom rodiny obľúbených slovenských pokladníc Euro je fiskálna pokladnica Euro-150 Flexy. Dizajn fiskálnej pokladnice Euro-150 Flexy zvýrazní moderný vzhľad vašej prevádzky aj v očiach vašich zákazníkov. Jej obsluha a údržba je extrémne jednoduchá, preto bude zaškolenie vašich zamestnancov rýchle a účtovanie zvládnu ľahko. Pohodlie pri účtovaní vám zaručí odolnosť klávesnice a jej plná programovateľnosť. Výmena pásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému. Táto fiskálna pokladnica podporuje pripojenie externých zariadení potrebných pre komfortné účtovanie. Použitie: potraviny,rôzne prevádzky služieb, módne butiky, novinové stánky, obuvníctva, bufety.

459 € s DPH

Import kód: 1950050

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ELCOM

>Moderný a ergonomický dizajn pokladnice Euro-150 Flexy vám zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s Vašou prevádzkou. Dizajn je zároveň navrhnutý tak, aby jej údržba bola najjednoduchšia zo všetkých pokladníc na trhu.

SD karta
Pre dočasné zálohovanie elektronického žurnálu môžete použiť pamäťovú SD kartu, ktorá je súčasťou balenia. Prístup k pamäťovej SD karte je naozaj jednoduchý a rýchly a jej umiestenie je bezpečné, takže sa nemusíte obávať jej odcudzenia.

Odolná klávesnica
Pre účtujúceho je dôležité, aby klávesnica, na ktorej pracuje celý deň bola odolná a jej ovládanie pohodlné. Klávesnica pokladnice Euro-150 Flexy spĺňa všetky tieto atribúty, čo ocení aj váš personál.

Programovateľná klávesnica
Klávesnica na pokladnici Euro-150 Flexy je plne programovateľná. Účtujúci si tak môže naprogramovať klávesnicu podľa svojich potrieb alebo zvyklostí. Na klávesnici je možná rýchla výmena popisiek.

Intuitívne menu
Požiadavka jednoduchej obsluhy a rýchleho zaškolenia personálu je používateľmi najviac požadovanou vlastnosťou. Euro-150 Flexy prichádza s tzv. menu systémom, ktorý poznáte už aj z pokladnice Euro-50 Mini, prostredníctvom ktorého je programovanie pokladnice maximálne jednoduché.

Komfortná a rýchla výmena pásky
Moderný drop-in systém sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky, zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní

Dobre čitateľný podsvietený displej pre zákazníka a účtujúceho.
Alfanumerický displej účtujúceho (zobrazuje číslice aj písmená) má vysoký kontrast a štýlové modré podsvietenie, ktoré zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť. Tým pomáha zmierňovať namáhanie očí obsluhy, čo v prípade niekoľkohodinového používania môže zvýšiť celkový výkon pokladníka. Zákaznícky displej je 10-miestny segmentový s podsvietením, preto aj pre zákazníka je displej ľahko čitateľný pri rôznych svetelných podmienkach.

Široké možnosti pripojenia externých zariadení
K pokladnici môžete pripojiť pokladničnú zásuvku pre lepšiu kontrolu nad peňažnou hotovosťou, ručný, viacsmerový alebo pultový skener čiarových kódov pre zrýchlenie účtovania a nižšiu chybovosť, digitálnu váhu na načítavanie údajov váženého tovaru alebo platobný terminál.

USB pre jednoduchšiu komunikáciu s PC
Pokladnica Euro-150 Flexy obsahuje USB konektor, ktorý vám zjednoduší pripojenie k PC a umožní rýchlym a pohodlným spôsobom naprogramovanie celej pokladnice alebo využitie možnosti predaja položiek z PC „on-line predaj".

Podľa požiadaviek fiskálneho zákona
Nová slovenská fiskálna pokladnica Euro-150 Flexy je prvou pokladnicou, ktorá bola vyvinutá priamo podľa požiadaviek fiskálneho zákona č. 289/2008 Z. z. o používaní registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov. Euro-150 Flexy je svojimi vynikajúcimi vlastnosťami, rozmermi a celkovým vzhľadom to najlepšie, čo môžete na trhu nájsť za naozaj rozumnú cenu.

Parametre

Počet tovarových položiek: 2000
Možnosť rozšírenia PLU: nie
Zásoby PLU: áno
Počet tovarových skupín (DPT): 20
Počet pokladníkov: 10
Práva pokladníkov: prístup do režimov X, Z, T, P a práva na operácie Storno, Vrátenie, Prirážka/zľava
Počet úrovní DPH: 7
Funkcia náhľadu PLU a vyhľadávania PLU počas predaja v R režime: áno
Počet znakov v názve PLU: 42
Horné textové logo: 9 riadkov
Dolné textové logo: 9 riadkov
Počet znakov v riadku loga: 42
Veľké a malé, zvýraznené, zvláštne znaky: áno
Jazyk programovania: SK
Jazyk na účtenkách: SK
Jazyk na uzávierkach: SK
Uzávierky: denné, prehľadové, intervalové, PLU, DPT, pokladníkov, flash, zásuvky
Tréningový režim: áno
Pamäťová karta: áno, súčasť balenia
Elektronický žurnál: áno
Displej účtujúceho: 2x 16 znakov, alfanumerický s podsvietením
Displej zákazníka: 10-miestny segmentový s podsvietením
Základná klávesnica: programovateľná, 39 klávesov
Rozšírená klávesnica: nie
Rozmery Š x V x H: 340 x 120,5 x 253,5 mm
Hmotnosť: 1,60 kg
Priemerná rýchlosť tlače: 15 riadkov/s
Šírka pásky: 57 mm
Spôsob výmeny pásky: drop-in
Maximálny návin pásky: 55 mm
Tlač EAN kódov: nie
Adaptér: 100-240 V / 12 V DC, 1,25A
Akumulátor: áno
Spotreba energie max.: 15 W
Komunikačné rozhranie: 1x USB, 1x RS-232 (2x voliteľné)
Doba záruky: 36 mesiacov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info