Panel používateľa

FIFA Manager 12

FIFA Manager 12

FIFA Manager 12 je jedenástym pokračovaním série, ktorý sa jasne zameriava na offline režim a ponúka viac ako 700 nových funkcií a vylepšení. Ako manažér máte v hre FM12 úplnú kontrolu nad riadením moderného futbalového klubu. V hre ste zodpovední za zostavu, taktiku a tréning tímu, za podpisy správnych hráčov a rozširovanie svojho klubového zázemia a štadióna. Špeciálne upozorňujeme v FM12 na licencie FIFA, FIFA 3D engine, viac ako 41 000 licencovaných hráčov, z ktorých 13 000 je vybavených originálnymi fotkami hráčov, režim Player Manager a National Team Manager, nástroje Create-a-Club a Match Prognosis, rovnako ako na unikátny, komplexný editor.

19,90 € s DPH

Import kód: 4140027

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: EA

Zlatým klincom tohoto ročníka je možnosť hrať FIFA Manager 12 v 3D. Táto oblasť prezentácie hry je veľmi dôležitá pre mnoho fanúšikov tejto série, takže celý rok testoval tím skladajúci z dizajnérov, grafikov a programátorov logiku 3D režimu a kompletne ju z veľkej časti preprogramoval.

Pribudla nová hráčska AI a výrazné zlepšenia v striedaní, taktike a správaní súperových manažérov, potom, čo sú hráči vylúčení. Nový intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje načítať všetky údaje dôležité pre hru v priebehu niekoľkých sekúnd a vydať presne taktické pokyny.

25 budov s celkom 289 nastaveniami úrovní je spracovaných do detailu. Okrem toho existujú až tri štadióny s až 120 000 miestami na sedenie priamo v areáli klubu. Budovy starnú a musia byť obnovované. Každá konfiguračná úroveň má konkrétne dopady v iných oblastiach tejto hry. Musíte tak stále čeliť rozhodnutiam a musíte vytvoriť skutočnú stratégiu v podmienkach, ako chcete nastaviť svoj klub do budúcnosti.

Financie sú vo FIFA Manager 12 úplne nové. Dorastenci a hráči musia najprv získať dôveru finančných trhy prostredníctvom športových úspechov. Realistické príjmy od hlavných sponzorov pomáhajú presne vykresliť veľké finančné rozdiely medzi top klubmi a menšími klubmi v hre.

Burza s akciami klubu samozrejme tiež nemôže chýbať. V oblasti sponzoringu nájdete početné vylepšenia, ako napríklad pyramída sponzorov, alebo sponzorské kampane na získanie nových partnerov. Navyše je vo FIFA Manager 12 možnosť oveľa intenzívnejšej výmeny hlavného sponzora.

V prestupovej sekcii môžete teraz poslať hráčov na hosťovanie, alebo požiadať o podrobnú analýzu tímu, takže môžete eliminovať práve slabé miesta. Vzhľadom k tomu, že všetci AI manažéri využívajú tieto možností tímovej analýzy, sú prestupy opäť ešte realistickejšie. Týmto spôsobom AI kluby môžu tiež nakúpiť drahé hviezdy, ktoré nechcú predĺžiť zmluvy tesne pred tým, ako ich zmluvy vypršia.

Kalendár prináša celý rad nových možností. Od charitatívnych akcií po priame požiadavky na priateľský zápas a predĺženie hosťovanie, žiadne aspekt nezostal nepovšimnutý.

Vo FIFA Manager 12 môžete trening opäť plánovať a realizovať na dennej báze po jednotlivých hráčoch. Vývoj hráčov je realistickejší, čo je ešte náročnejšie najmä na vyššej obtiažnosti. Zvláštny fitness tréner teraz ponúka svoje služby od začiatku sezóny. V týždenných správach pokroku, ktoré možno teraz nakonfigurovať, si môžete vybrať svoje obľúbené štatistiky cielene a napr. presne sledovať tréning a pokrok v zázemí klubu.

Spolupráca s predstavenstvom klubu, hráčmi, rozhovory a osobný život boli tiež rozšírené.

Fanúšikovia boli schopní priamo ovplyvniť obsah nového ročníka FIFA Manager po prvýkrát vďaka kampani "Na vašu žiadosť!". V siedmich kolách niekoľko tisíc účastníkov, napríklad rozhodlo pre funkcie, ako sú "Predzápasové prejavy", "Hosting finálového zápasu Európskeho pohára", "Tréningový deň pre hobby hráčov", a "Posledných 24 hodín na trhu prestupov".

Správca úloh sa tiež stal obzvlášť vzrušujúcim. Tu sú Vám ako manažérovi neustále predkladané nové úlohy (okrem Vašej každodennej činnosti), takže môžete získať ďalšie body a dosiahnuť inú úroveň manažéra. Potom to môžete použiť napríklad pri efektívnejších tímových rokovaniach.

On-line režim, ktorý bol úspešne spustený pred dvoma rokmi, samozrejme nemôže chýbať ani v FM12. Všetky nadštandardné funkcie z predchádzajúcej sezóny sú voľne prístupné pre všetkých hráčov. Môžete si teraz vymieňať rôzne predmety na oplátku za svoje manažérske body, je tu rozsiahly avatar editor a možnosť vytvoriť fantasy ligy. Veľké množstvo nových štatistík dopĺňa túto časť hry .

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info