LG 32LM637B

LG 32LM637B

Elegantný Smart LED televízor LG 32LM637B v čiernom prevedení s uhlopriečkou 32“ (80 cm) a HD rozlíšením (1366 x 768) prináša sýty a prirodzený obraz s ohromujujími detailmi a živými farbami. O správny chod televízora sa postará operačný systém webOS Smart TV a rýchly štvorjadrový procesor, ktorý eliminuje šumy, zobrazí dynamické farby a skvelý kontrast. Pútavý zážitok zo sledovania obľúbeného filmu vám poskytne technológia Dynamic Color (vylepšuje farby a ponúka prirodzenejší obraz) v spolupráci s funkciou Active HDR (podpora formátov HDR vrátane HDR10 a HLG) a o dokonalý realistický zvuk sa postarajú zabudované reproduktory vybavené technológiami Virtual Surround Plus a Dolby Audio. S určitosťou potešia aj rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti.

259 € s DPH

Import kód: 2000764

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: LG

ES Informačný list

Nová úroveň rozlíšenia Full HD
Televízory LG s rozlíšením Full HD prinášajú presnejší obraz s ohromujúcimi detailmi a živými farbami.Jednoznačne lepší obraz
Televízory LG s rozlíšením FHD ohromujú neuveriteľne čistým obrazom, ktorý je dvakrát taký kvalitný ako pri rozlíšení HD. A vďaka funkciám Dynamic Color a Active HDR bude váš obľúbený obsah ešte realistickejší a vernejší.Dynamic Color - Technológia pokročilého spracovania obrazu vylepšuje farby a prináša sýtejší a prirodzenejší obraz. Zažite na televíznej obrazovke krásu skutočných farieb prírody.

Active HDR - Televízor LG FHD TV s funkciou Active HDR zobrazuje živé farby a presné detaily. Vychutnajte si svoje obľúbené filmy v rovnakej kvalite ako v origináli vo viacerých formátoch HDR vrátane HDR10 a HLG.

Keď hudba a zvuky znejú dokonale
Televízory LG s rozlíšením FHD sú vybavené technológiami Virtual Surround Plus a Dolby Audio, ktoré vám umožnia ponoriť sa do bohatšieho a realistickejšieho zvukového zážitku bez ohľadu na filmový alebo seriálový žáner.Technológia Virtual Surround Plus - Exkluzívny viacrozmerný zvuk si môžete užiť aj na reproduktoroch zabudovaných priamo v televízore. Zvuk prichádzajúci zo všetkých strán posunie zážitok zo sledovania na novú úroveň.

Dolby Audio - Vďaka technológii Dolby Audio si už aj doma na svojom televízore môžete vychutnať oveľa čistejší a kvalitnejší zvuk.

Jednoduchý a zároveň sofistikovaný dizajn
Tenký rám a štýlové vyhotovenie dokonale ladia s vaším interiérom a spoločne vytvárajú lepší zážitok zo sledovania.Štvorjadrový procesor
Štyri rýchle a presné jadrá procesora eliminujú šumy a zobrazujú dynamickejšie farby a lepší kontrast. Výsledkom konverzie obrazu z nižšieho rozlíšenia na vyššie je ostrejší a kvalitnejší obraz.ThinQ AI
Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu.Ovládač Magic Remote - S ovládačom Magic Remote môžete čarovať. Jednoducho sa drží v ruke a jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Technológia ThinQ AI poskytuje jednoduchý prístup k službám a skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup k všetkým obľúbeným položkám.

Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. Televízor LG s rozlíšením FHD môžete ovládať hlasom a urýchliť prístup k zábave. (*Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny.)

Uhlopriečka (") show_tooltip
32 "
Typ obrazovky show_tooltip
LED
Typ rozlíšenia show_tooltip
HD
OS TV WebOS
Fyzické vlastnosti a farba
Farba čierna
Šírka 73.6 cm
Výška 43.7 cm
Hĺbka 8.3 cm
Hmotnosť 4.7 Kg
Výška s podstavcom 46.4 cm
Konektivita
Wi-Fi show_tooltip
Áno
Bluetooth show_tooltip
Áno
Počet HDMI portov show_tooltip
3
Kompozitný video vstup Áno
Miracast show_tooltip
Áno
PVR show_tooltip
Áno
Počet USB 2.0 portov show_tooltip
2
Počet RF vstupov 2
Rozhranie CI show_tooltip
Áno
Výstup pre slúchadlá Nie
Ethernet / LAN pripojenie show_tooltip
Áno
Podpora SCART Nie
Display/Grafika
Uhlopriečka (") show_tooltip
32 "
Uhlopriečka (cm) show_tooltip
80 cm
Typ obrazovky show_tooltip
LED
Typ rozlíšenia show_tooltip
HD
Rozlíšenie show_tooltip
1366x768
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) show_tooltip
50
Hĺbka farieb 8 Bit
Tvar obrazovky rovná
Pomer strán 16:9
Ďalšie vlastnosti
Značka Lg
Smart show_tooltip
Áno
Obsah balenia
Obsah balenia TVstojan,skrutky,DO,batérie,káb.spona
Funkcie manažmentu
Programový sprievodca (EPG) show_tooltip
Áno
Uchytenie
VESA štandard show_tooltip
200x200
TV tuner
Typ signálu show_tooltip
DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner Nie
Operačný systém
OS TV WebOS
Funkcie
3D kompatibilita show_tooltip
Nie
HbbTV Áno
Energetické údaje
Trieda energetickej účinnosti 2021 show_tooltip
G

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info