HAIER HWD100-B14979-S

HAIER HWD100-B14979-S

Spredu plnená práčka so sušičkou Haier HWD100-B14979-S v bielej farbe a s kapacitou 10 kg bielizne. Vysuší 6 kg bielizne. Ponúka až 14 pracích programov s funkciou parného prania. Pri max. otáčkach 1400 ot./min. dosahuje hlučnosť 72 dB, pri praní je to 55 dB, pri sušení 61 dB. Ochana Antioverflow pred únikom vody. Vybavená Direct Motion motorom. Má funkciu odloženého štartu aj bezpečnostný zámok dverí. Využíva tiež technológiu SmartDualSpray, Pillow Drum. Rozmery výrobku (VxŠxH): 850 x 595 x 530 mm.

739 € s DPH

Import kód: 2000574

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Haier

ES Informačný list

Haier HWD100-B14979-S v sebe spája automatickú práčku a praktickú sušičku, čo šetrí váš čas aj miesto vo vašej kúpeli či práčovni. Maximálna náplň práčky je 10 kg bielizne. Sušička dokáže vysušiť 6 kg bielizne. Pri praní dosahuje maximálne otáčky 1400 ot./minútu pri hlučnosti 72 dB. Na pranie si môžete vybrať z niekoľkých dostupných pracích programov.

Programy:
14 programov: Rýchle pranie, Rýchly 15 minútový program, Eco 40-60, Vlna, Jemná bielizeň, Sušenie, Prikrývky, Odstreďovanie, Smart, Refresh, Detská bielizeň, Mix, Syntetika, Bavlna

Funkcie: Nastavenie teploty prania, nastavenie otáčok odstreďovania, parné pranie, odložený štart, prídavné plákanie, zablokovanie tlačidiel

Motor a konštrukcia
Spredu plnená práčka vo svojom vnútri skrýva výkonný Direct Motion motor, ktorý je umiestnený priamo na bubne bez použitia remeňov. Motor je vďaka tomu veľmi tichý, pri bežnom praní je hladina hluku 55 dB a pri odstreďovaní je to 72 dB. Bubon je zhotovený z nerezu, vaňa je z veľmi odolného materiálu Silitech. Materiál spolu s teleskopickými tlmičmi tlmí vibrácie a znižuje hlučnosť počas prania aj odstreďovania. Kvalitná vaňa zaručuje dlhšiu výdrž práčky.

Technológie:
ABT - antibakteriálne ošetrenie zásuvky na detergent a gumového tesnenia dvierok

iRefresh- extra ošetrenie parou (prídavná funkcia)

Smart Dual Spray - dvojité sprchovanie bielizne

PillowDrum - šetrný bubon, osvetlenie bubnu

Antioverflow - ochrana proti úniku vody

bezpečnostný zámok dverí

digitálny displej s otočným kolieskom

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info